تمامی حقوق نزد دفتراسناد رسمی 117 کرج محفوظ است

8:00 - 14:30

ساعات کاری : شنبه تا پنجشنبه

 

09102939516

تماس روزهای کاری 9 تا 3

جستجو
فهرست

نری ثواب کنی کباب بشی !!!

عفو زندانیان

 با سلام خدمت بینندگان عزیز سایت دفتر اسناد رسمی ۱۱۷ کرج

چند سال پیش یکی از مشتری های من ملکی را به صورت وکالتی بنام شخصی انتقال داده بود ، اون شخص فوت کرده بود و ورثه اش دوباره بهش مراجعه کرده بودند که آقا بیا وکالت بده تا ما بتوانیم این ملک را بنام خودمان انتقال قطعی کنیم و ایشان هم از ورثه ی فرد متوفی گواهی استشهادیه انحصار وراثت دریافت نکرده بود که تعداد و نام ورثه کامل مشخص بشود ، فقط شناسنامه را دریافت و مشاهده کرده بود و در واقع برای مشخص شدن تعداد ورثه به اسامی که در شناسنامه بود دقت کرده و به نام افرادی که نامشان در شناسنامه وجود داشت سند وکالت تنظیم کرده بود ، حالا بعد از چند سال امروز به من مراجعه کرده بود و می گفت دادگاه احضارش کرده است.

چرا ؟!

چون یکی از فرزندان پسر فرد متوفی اصلاً نامش در شناسنامه قید نشده بوده و الان مدعی شده بود که چرا بدون اجازه سهم من را به برادران و خواهرانم به صورت وکالتی انتقال داده ای .

با وکالت ملک را سال ها پیش فروخته حالا دوباره وکالت مجدد داده و این گرفتاری برایش بوجود آمده.

پس اگر همچین موردی برایتان پیش آمد حتماً  گواهی استشهادیه انحصار وراثت را دریافت کنید سپس طبق گواهی استشهادیه انحصار وراثت به نام همه ی وراث شخص متوفی سند وکالت تنظیم کنید.

بهتر است که زمانی هم برای انجام مورد وکالت تعریف کنید تا به خاطر محدوده ی زمانی متعهد به انجام مورد وکالت باشند و هر چه سریعتر سند را انتقال قطعی بدهند تا از لیست اموال شما خارج بشود.

اطلاعات بیشتر را می توانید در لینک روبرو از اینستاگرام من مشاهده کنید:  https://www.instagram.com/p/CJYtbMgD3HW/

ارادتمند شما سید محمد جواد بلندی

سردفتر دفتر اسناد رسمی شماره ۱۱۷ کرج

بازدیدها: 100

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید