تمامی حقوق نزد دفتراسناد رسمی 117 کرج محفوظ است

8:00 - 14:30

ساعات کاری : شنبه تا پنجشنبه

 

09125615851

تماس روزهای کاری 9 تا 3

جستجو
فهرست

تعویض سند مالکیت | تعویض سند خودرو + تعویض سند منگوله دار به سند تک برگی

تعویض سند مالکیت

تعویض سند مالکیت یکی از انواع خدماتی است که دفتر اسناد رسمی ۱۱۷ کرج به شما عزیزان ارائه می دهد. تعویض سند خودرو، تعویض سند خانه، تعویض سند موتور سیکلت، تعویض سند موبایل، تعویض سند قدیمی، تعویض سند منگوله دار و سایر مواردی که جزو زیرمجموعه تعویض سند مالکیت قرار می‌گیرند؛ از جمله خدمات ارائه شده توسط کارشناسان حقوقی ما در دفتر اسناد رسمی ۱۱۷ کرج است.

جهت طی مراحل تعویض سند مالکیت کافیست از طریق شماره های زیر با ما در تماس باشید.

  • مشاوره رایگان: ۰۹۳۶۲۲۳۹۸۸۸
  • تلفن ثابت: ۳۴۲۰۷۲۲۵-۰۲۶

تعویض سند خودرو

تعویض سند خودرو و در حقیقت انتقال سند خودرو مسئله بسیار مهمی است؛ چون امروزه افراد بارها و بارها ممکن است نیاز به خرید و فروش خودرو داشته باشند.

تعویض سند مالکیت خودرو کاری است که در این هنگام باید صورت گیرد. جهت تعویض سند خودرو مراحلی بایستی طی گردد.

جهت تعویض سند خودرو باید ابتدا بین خریدار و فروشنده قراردادی نوشته شود.مرحله دیگر جهت تعویض سند خودرو مراجعه به مراکز تعویض پلاک خودرو می باشد. در صورتی که خریدار یا فروشنده به هر دلیلی نتوانند در مرکز تعویض پلاک خودرو حاضر گردند، میتوانند با حضور در دفترخانه، وکالت نامه ای تنظیم کنند. جهت تعویض سند خودرو در ادامه بایستی به دفترخانه مراجعه شود تا سند قطعی خودرو تنظیم گردد.

تعویض سند مالکیت

بیشتر بخوانید: ابطال و فسخ قرارداد مشارکت در ساخت

بیشتر بخوانید: آموزش ثبت نام الکترونیکی سند مالکیت (ماده ۱۴۷_قانون ثبت املاک فاقد سند شش دانگ)

تعویض سند خانه

امروزه بسیار مشاهده می شود که خانه ها دارای سند های منگوله دار قدیمی دفترچه هستند. اینگونه سندها ایمنی بسیار پایینی دارند و همین مسئله باعث می‌شود که جعل آنها تسهیل شود. این در حالی است که جعل سند های تک برگی بسیار دشوار است. در نتیجه تعویض سند مالکیت خانه یکی از مباحث مهم در ارتباط با مسائل حقوقی و قانونی اموال می باشد.

مسئله مهم در ارتباط با تعویض سند مالکیت خانه و در حقیقت تعویض سند های منگوله دار، این است که همه صاحبان ملک نیازی ندارند که تعویض سند مالکیت را انجام دهند.

تعویض سند مالکیت

در نظر داشته باشید که برای تعویض سند مالکیت خانه یعنی تعویض سند منگوله دار به سند تک برگی بایستی مدارکی را آماده کنید. در صورتی که مدارک مورد نیاز را به همراه داشته باشید، انجام فرایند تعویض سند تسهیل و تسریع می گردد.  مدارک مورد نیاز عبارتند از:

اصل و کپی مدارک شناسایی خریدار و فروشنده

پایان کار شهرداری

استعلام سند

اگر کاربری ملک شما صنعتی و تجاری است بایستی با بیمه تامین اجتماعی نیز تسویه حساب کنید.

در صورتی که هر گونه سوال در ارتباط با تعویض سند مالکیت مانند تعویض سند خودرو، تعویض سند موتور سیکلت، تعویض سند منگوله دار و غیره دارید؛ تیم حقوقی مشغول در دفتر اسناد رسمی ۱۱۷ کرج با افتخار آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشد.

پانوشت: تعویض سند مالکیت، تعویض سند خودرو، تعویض سند منگوله دار به سند تک برگی

تعویض سند مالکیت | تعویض سند خودرو + تعویض سند منگوله دار به سند تک برگی
۳٫۲ (از ۴۷ رای)

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید