تمامی حقوق نزد دفتراسناد رسمی 117 کرج محفوظ است

8:00 - 14:30

ساعات کاری : شنبه تا پنجشنبه

 

02634207225

تماس روزهای کاری 9 تا 3

جستجو
فهرست

امضای تفاهم نامه بین قوه قضائیه و بانک مهر ایران و بیمه دانا

امضای تفاهم نامه بین قوه قضائیه و بانک مهر ایران و بیمه دانا

بازدیدها: 0

با هدف حمایت از شاغلین و بازنشستگی قوه قضائیه، تفاهم نامه تسهیلات برای پوشش بیمه ای با بانک قرض الحسنه مهر ایران و بیمه دانا منعقد گردید.

در این مراسم مرضیه وحید دستجردی رئیس مرکز سیاستگذاری و برنامه ریزی سلامت قوه قضاییه، دکتر مرتضی

اکبری مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران و ابراهیم کاردگر مدیرعامل شرکت بیمه دانا حضور داشتند.

وحید دستجردی در این جلسه گفت: بیمه دانا بیمه‌ای است که قبل از انقلاب تاسیس شده و اساس آن درمان بوده است، علاوه بر آن خدمات خوبی در زمینه بیمه ارائه می‌کند و طرح مهر دانا کمترین هزینه را ایجاد و بیشترین منفعت را به بار می‌آورد.

وی افزود: طرح مهر دانا برنامه بسیار خوبی است که به همه کارکنان و قضات در قوه قضاییه توصیه می‌کنم از این خدمت بزرگ که برای آن‌ها کمترین هزینه را دارد، استفاده کنند.

رئیس مرکز سیاست گذاری و برنامه ریزی سلامت قوه قضاییه تصریح کرد: این طرح قرض الحسنه است و به مردم کمک می‌کند تا با کمترین هزینه بیشترین منفعت بیمه‌ای را به خود اختصاص دهند و امیدواریم سایر بانک‌ها نیز از این اقدام تبعیت کنند.

در ادامه مدیر عامل شرکت بیمه دانا نیز گفت: طرح مهر دانا در راستای تفاهم با بانک قرض الحسنه مهر ایران اقدام منحصر به فردی است که در راستای پیام مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب انجام می‌شود و ما دنبال ایجاد تمدن نوین اسلامی هستیم.

کاردگر ادامه داد: ما با ابزار نظام سرمایه داری نمی‌توانیم تمدن نوین اسلامی ایجاد کنیم بلکه باید با ابزار اسلامی به این هدف برسیم.

مدیر عامل شرکت بیمه دانا با بیان اینکه در سال گذشته در صنعت بیمه حدود ۲۰ میلیون بیمه نامه صادر شده است، افزود: در طرح مهر دانا همه کسانی که به دفاتر فروش بیمه دانا مراجعه می‌کنند و متقاضی خرید بیمه نامه باشند برای هر نفر تا سقف ۲.۵ میلیون تومان بانک قرض الحسنه مهرایران وام اختصاص می‌دهد.

وی با اشاره به مزایای تفاهم نامه طرح مهر دانا گفت: این طرح بدون کارمزد و بدون مراجعه به بانک است و ما تلاش می‌کنیم خدمات خوب بیمه‌ای در حوزه شخص ثالث، بدنه اتومبیل و آتش سوزی به متقاضیان ارائه دهیم.

مدیرعامل شرکت بیمه دانا با تاکید بر اینکه بیمه توأم با آرامش و آ‌سایش است، ادامه داد: خرید این بیمه نامه باید همراه خود آسایش و آرامش را داشته باشد که امید است این تفاهم نامه این مهم را برآورده کند.

در ادامه مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران نیز گفت: مسیر حوزه بیمه‌ای و بانکی به سمتی می‌رود که بانک‌ها و نهاد‌ها خدمات بهتری به مردم برسانند.
اکبری بیان کرد: بانک قرض الحسنه مهر ایران بانک تمام عیار قرض الحسنه‌ای است که با این کار در واقع مدیریت وجوه را انجام می‌دهد.
وی به مزایای اصلی طرح مهر دانا اشاره کرد و حذف مراجعات به دو دستگاه بیمه و بانک و انجام همه امور به صورت الکترونیکی را از جمله این مزایا دانست.

مدیر عامل بانک قرض الحسنه مهر ایران اظهار کرد: امروز به دلیل شرایط اقتصادی هزینه‌های زیادی بر مردم تحمیل شده است که قرض الحسنه می‌تواند این فشار مقطعی را از بین ببرد.

اکبری ادامه داد: شرایط بقای این قرار داد این است که در وصول مطالبات و اقساط، بهینه کار کنیم و اگر مردم به موقع اقساط را پرداخت نکنند اینگونه طرح‌ها متوقف خواهد شد.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید