تمامی حقوق نزد دفتراسناد رسمی 117 کرج محفوظ است

8:00 - 14:30

ساعات کاری : شنبه تا پنجشنبه

 

09102939516

تماس روزهای کاری 9 تا 3

جستجو
فهرست

فرم سند تعهد نامه بدو استخدام متعهدین خدمت به وزارت آموزش و پرورش

فرم سند تعهد نامه بدو استخدام متعهدین خدمت به وزارت آموزش و پرورش

بر اساس معرفي  نامه شماره ………مورخ ……… اداره كل آموزش و  پرورش استان…….. اينجانب ……..(متعهد) با مشخصات فوق الذكر كه در امتحان سراسري گزينش دانشجوي سال تحصيلي ۹۷-۹۸ در رشته………..پذيرفته شده ام به استناد قانون الحاق دو تبصره به ماده ۱۷ قانون تعيين تكليف استخدامي معلمين حق التدريس و غيره و مصوب ۹۱/۰۷/۱۹ مجلس شوراي اسلامي مبني بر احياي قانون متعهدين خدمت به وزارت آموزش و پرورش مصوب ۶۹/۰۳/۰۸ و براساس ماده ۱و۳ قانون متعهدين خدمت، متعهد و ملتزم مي شوم پس از فراغت از تحصيل به ميزان دو برابر مدت تحصيل كه  حداقل آن كمتر از پنجسال نخواهد بود در هر محلي كه وزارت آموزش و پرورش تعيين نمايد خدمت نمايم بديهي است هر ونه جابجايي در طول تعهد بر اساس نياز منطقه اي از اختيارات وزارت آموزش و پرورش بوده و بدين وسيله حق هر گونه اعتراض را از خود سلب مي نمايم .

ضمنا در صورت ترك تحصيل يا  انصراف از ادامه تحصيل ممنوعيت از ادامه تحصيل اخراج و يا انفصال از خدمت استنكاف از استخدام عدم اسخدام ناشي از تقصير ترك خدمت بازخريد نمودن و بطور كلي در صورت فراهم نمودن موجبات عدم ايفاي تمام يا قسمتي از خدمت مورد تعهد مكلف خواهم بود دو برابر حقوق و مزاياي در يافتي و دو برابر هزينه هاي تحصيلي راحسب اعلام آموزش و پرورش و دانشگاه محل تحصيل وزارت علوم به شماره حساب خزانه اعلامي توسط آموزش و پرورش پرداخت نمايم . بديهي است در صورت انجام قسمتي از خدمت مورد تعهد هزينه هاي تحصيلي و حقوق دريافتي به نسبت كسر خدمت محاسبه خواهد شد .

به علاوه با عنايت به مفاد ماده ۴ قانون متعهدين خدمت مبني بر اينكه تسليم گواهي نامه (اعم از تصوير يا كپي با اصل گواهي نامه ) با ريز نمرات وتاييديه تحصيلي به متعهدين بههر عنوان كه متعهد قبل از انجام يا لقو تعهد بتواند از مزاياي آن بهره مند شود ممنوع است و صرفا براي ادامه تحصيل در طول تعهد اوليه در رشتهاهاي مورد نياز آموزش و پرورش وبا رعايت مفاد ماده مذكور اين امر ميسر خواهد بود بنابراين قبل از انجام يا لغو سند تعهد اوليه حق در خواست تسليم گواهي نامه يا ريز نمرات و تاييديه تحصيلي براي ادامه تحصيل و غيره را نخواهم داشت مگر براي ادامه تحصيل در رشته هاي مودر نياز اموزش و پرورش و با سپردن سند تعهد ريز نمره (موضوع ماده ۴ قانون مذكور ) امكان پذير خواهد بود .

تشخيص وزارت آموزش و پرورش در عدم تحقق شرايط اين سند و عدم انجام خدمت مورد تعهد و محاسبه حقوق و مزاياي دريافتي و تشخيص دانشگاه محل تحصيل در مورد محاسبه هزينه هاي تحصيلي غير قابل اعتراض بوده و متعهد له حق اقدام قضايي و صدور اجرائيه عليه اينجانب را دارد.

اينجانب …………(ضامن) با مشخصات فوق الذكر كارمند رسمي / پيماني ………..با كد پرسنلي ………. ساكن نشاني فوق متهد وملتزم مي شوم در صورت عدم تحقق مفاد اين سند از سوي متعهد با تشخيص وزارت آموزش و پرورش متضامنا وجوه مورد مطالبه وزارت آموزش و پرورش را بدون هيچ عذر و بهانه اي بپردازم .وزارت ياد شده و دانشگاه محل تحصيل حق اقدام قضايي و صدور اجراييه (علاوه بر متعهد) عليه اينجانب را نيز دارند .همچنين در صورت درخواست متعهد مبني بر تقسيط پرداخت بدهي ناشي از عدم ايفاي تعهدات موضوع اين سند و سپردن سند تعهد ذمه اي و متعاقب آن تعويق در پرداخت اقساط وحال شدن دين ايشان اين جانب متعهد مي گردم باقي مانده بدهي و خسارت تاخير تاديه راپرداخت نمايم.

بازدیدها: 11

8 دیدگاه

 • حسین احمدی
  2 ژانویه 2021 در 9:13 ب.ظ

  سلام.در صورت استنکاف از خدمت و عدم حضور شخص متعهد به خدمت. آیا این امکان برای ضامن وجود دارد که غرامت مذکور را به صورت اقساطی پرداخت نماید؟آیا چهارچوب خاصی برای تعیین تعداد اقساط وجود دارد؟

 • م. ص
  27 سپتامبر 2021 در 6:47 ب.ظ

  سلام و درود
  در خصوص سربازی در این سند چیزی نوشته نشده است؟
  من شنیدم که برای کرفتن کارت پایان خدمت ۵ سال خدمت کافی است این چنین چیزی درست است؟

 • سعید
  20 نوامبر 2021 در 12:59 ق.ظ

  سلام
  آیا ضامن میتواند کارمند قراردادی باشد به طوری که هرساله با آن ها قرارداد میبندن؟؟؟؟

 • سعید جعفری صرمی
  28 نوامبر 2021 در 11:58 ب.ظ

  سلام

  تعهد استخدام آموزش و پرورش تعهد غیر مالی است یا تعهد دانشجویی است؟

  ما برای تعهد به محضر رفتیم و حدود ۱۵۰ هزار تومان پرداخت کردیم، می خوام ببینم این مقدار درست است یا زیادی پرداخت کرده ایم.

 • مهدی
  13 مارس 2022 در 9:19 ب.ظ

  سلام و درود یک سوالی تخصصی داشتم من یک ترم در دانشگاه فرهنگیان درس خواندم منتها قبل از آنکه از این دانشگاه پذیرفته شوم مصاحبه دانشگاه علوم قضایی رو داده ام و قبول نشده بودم اما اعتراض دادم و اعتراضمم پذیرفته شد الان هم که در انتخاب رشته اولویت اصلی ام بوده و تعهد خدمت دارم ایا باید دوبرابر تمام وجوه دریافتی رو به آموزش پرورش پس بدهم خب من اعتراضم پذیرفته شده و صلاحیتم در رشته ای احراز گشته که در اولویت اول زده بودمش گناه من چیه که باید به خاطر یک ترم درس خوندن ۴۰ میلیون پول پس بدهم 😐
  آنهم اشتباهی

دیدگاه خود را بنویسید