تمامی حقوق نزد دفتراسناد رسمی 117 کرج محفوظ است

8:00 - 14:30

ساعات کاری : شنبه تا پنجشنبه

 

09102939516

تماس روزهای کاری 9 تا 3

جستجو
فهرست

متن وکالت کاری اخذ استعلامات دارایی و شهرداری و غیره

متن وکالت کاری اخذ استعلامات دارایی و شهرداری و غیره

نمونه وکالت کاری اخذ استعلامات دارایی و شهرداری و غیره به صورت زیر است:

مورد وكالت: مراجعه به ادارات شهرداري . امور مالياتي . ثبت اسناد و املاك و دفاتر اسناد رسمي . دفاتر پيشخوان دولت . دفاتر پست و ساير مراجع ذيصلاح ديگر جهت تعويض سند دفترچه به تك برگي و اخذ آن و دريافت مفاصا حساب شهرداري و پايان كار و مفاصا حساب دارايي و هر نوع گواهي و مجوزات و ستعلامات تمديد و تجديد گواهيهاي صادره نسبت به ………………………………… كرج و پرداخت هر نوع هزينه وبدهي هاي متعلقه و استرداد اضافه پرداختي ها و دادن رسيد و سپردن هر گونه تعهد و اقرارنامه حتي گواهي امضاء در دفاتر اسناد رسمي و امضاء ذيل كليه اوراق و دفاتر و مدارك مربوطه و شركت در جلسات كميسيونهاي حل اختلاف مالياتي و شهرداري و دفاع از حقوق موكل و اعتراض به آراء و نظريه هاي صادره و سپردن هرگونه تعهديكه در موارد فوق لازم باشد و دريافت و يا تسليم هر نوع اوراق و اسناد و مدارك اعم از اصل يا رونوشت و كپي .حدود اختيارات : وكيل مرقوم با حق توكيل بغير در خصوص انجام مورد وكالت داراي اختيارات تامه و مطلقه بشرح فوق مي باشد و امضاء و عمل و اقدام وكيل بجاي موكل نافذ و معتبر و صحيح مي باشد و نياز مجدد به حضور موكل مرقوم نميباشد مفاد اين سند در نفس وكالت موثر مي باشد.

چنانچه زمان و فرصت کافی جهت اخذ استعلامات دارایی و شهرداری ندارید: کلیک کنید

بازدیدها: 1008

4 دیدگاه

  • راحله ایزی
    27 آگوست 2020 در 8:05 ق.ظ

    با سلام. قصد به رهن‌گذاشتن سند ملکی را از طریق دفتر خانه دارم بابت انجام تعهدم . در قالب چه سندی باید تنظیم شود؟ در قالب سند رهنی؟ من تعهد به تنظیم مبایعه نامه در خصوص یکدستگاه آپارتمان مسکونی را برای آقای x تا تاریخ معینی دارم که میخواهم تا تاریخ انجام تعهدم در واقع وثیقه ای ملکی که خدماتی است را به رهن اقای x از طریق دفتر خانه قرار دهم که اگر تا آن تاریخ مشخص ،نتوانستم به تعهدم در خصوص تنظیم مبایعه نامه آن ملک مسکونی مشخص و معین، عمل کنم،آقای xبتواند سند رهنی را به نام‌خود انتقال دهد.در واقع قصد به رهن‌گذاشتن ملکی را بابت انجام تعهدم دارم.در قالب چه سندی در دفترخانه تنظیم کنم؟

  • محمدرضا قدرتی
    26 فوریه 2021 در 10:31 ب.ظ

    سلام قصد وکالت دادن درمورد پیشبرد امور انحصار وراثت بدون حق فروش یا دریافت وجه ارثیه رادارم .استدعا دارم راهنمایی بفرمایید .باتشکر قدرتی

دیدگاه خود را بنویسید